آسامال؛ آرامش، سهولت و اصالت در خرید

آسامال، آرامش، سهولت و اصالت در خرید را به عنوان شعار خود برگزیده است. در این راستا فراهم کردن مجموعه‌ای متنوع از محصولات با معتبرترین برندها برای تأمین امنیت خاطر مشتریان عزیز را سرلوحه کار خود قرار داده است.

مشتریان ارجمند بدون نیاز به حضور فیزیکی در بازار یا نیاز به بررسی وب‌سایت‌های گوناگون، در آسامال با طیف وسیعی از برترین محصولات از برندهای متنوع و گسترده‌ی داخلی و خارجی مواجه شده و به آسانی به صورت آنلاین یا سفارش تلفنی خرید خود را انجام می‌دهند. برای آرامش خاطر مشتریان عزیز امکان پرداخت در محل در سراسر کشور فراهم شده است.
آسامال محصولات مختلف لوازم خانگی را برای خریدی آسان و مطمئن در حوزه‌های مختلف فراهم کرده است. از جمله: لوازم پخت و پز مانند زودپز، سرخ کن، توستر، مایکروویو، اجاق گاز، لوازم شست و شو مانند لباسشویی، ظرفشویی، اتو بخار، یخچال و فریزر، لوازم شخصی برقی مانند سشوار و اصلاح مو، لوازم صوتی و تصویری مانند تلویزیون، میز تلویزیون و ساندبار، ظروف سرو و آشپزی مانند قاشق، چنگال و کارد، سرویس قابلمه و سرویس چاقو، لوازم تهیه و نگهداری نوشیدنی مانند چای ساز، آبمیوه گیری، آب مرکبات گیر، اسپرسوساز، قهوه ساز، کتری و قوری، اسموتی ساز و سماور، وسایل سرمایش و گرمایش و تهویه مانند کولر، بخاری، پنکه و داک اسپلیت، و لوازم آماده سازی غذا، سالاد و شیرینی مانند غذاساز، مخلوط کن و آسیاب، چرخ گوشت، گوشت کوب، همزن، خردکن، بستنی ساز، گریل و وافل ساز و وسایل دوخت دوز مانند چرخ خیاطی
آسامال برای سهولت ارتباط با سراسر کشور، دفتر مرکزی خود را در تهران قرار داده است و در صورت نیاز آماده‌ی رفع مشکلات قبل و بعد از خرید مشتریان ارجمند از سراسر کشور، خصوصاً مشتریان ساکن استان تهران و البرز می‌باشد.